Ak Partiden Eğitim-Bir-Sen'e Hayırlı Olsun Ziyareti


2264 | 07.12.2014
| |

 

Ak Parti il ve merkez ilçe başkanları ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

 

           Ak Parti İl Başkanı Av. M. Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Tevfik Ekici ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Özdemir ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine yeni dönemde başarılar dilediler.

 AK Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver, “Genel Kurulun hayırlı olması temennisinde bulunuyorum. Allah utandırmasın inşallah. Yönetim kurullarımızdaki tüm arkadaşlarımızla beraber yeni dönemin Eğitim-Bir-Sen camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Daha önce bu yönetimlerde görev almış tüm arkadaşlara da bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

             Bu görevin bir bayrak yarışı olduğuna dikkat çeken Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, Yaklaşık 6 yıl önce eğitimcilerin desteğiyle bu göreve geldiklerini ve bundan sonra da ilimizde eğitim seviyesinin daha da gelişmesi için çaba sarf edeceklerini belirterek, ziyaretten memnuniyetlerini dile getirdi.

 Sendikamız Lokalini de ziyaret eden Ak parti teşkilatı üyelerimizle çeşitli konularda istişarelerde bulundular.

 

 

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top