İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'e Eğitime Bakış 2017 Rapor kitabı sunuldu


448 | 04.01.2018
| |

 Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanımız Mustafa Özdemir ve yönetim kurulu üyelerimiz İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’e sendika genel merkezimizce hazırlanan Eğitime bakış 2017 kitabını sundu. 
Şube başkanımız Mustafa Özdemir’in yanı sıra, Başkan Vekilimiz Ali Can Çağlak, yönetim kurulu üyelerimiz Fatma Aygün, Servet Bozkurt ve Yavuz Selim Yıldırım’ın da hazır bulundukları ziyarette konuşan Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanımız Mustafa Özdemir, “Eğitime bakış 2017 izleme ve değerlendirme raporumuzu bugün il milli eğitim müdürümüze sunmuş bulunuyoruz. Daha öncede sendikamız genel merkezi tarafından raporlar yayınlanmıştı. Burada amacımız yayınlanan veriler ışığında eğitimimize bir katı ve destek sağlamak istiyoruz. Referans alınan ve akademisyenlerin uzun uğraşlar sonucunda ortaya çıkardığı bu raporun ülkemiz eğitimine hayırlı olmasını diliyorum” ifadesinde bulundu. 
İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, sunulan raporu inceleyeceğini belirtirken, Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanımız Mustafa Özdemir ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür etti.

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top