Nevşehir 1 Şubesi
Disiplin Kurulu
Muhammet ORÇİN
Disiplin Kurulu Başkanı
1973 Yılında Anamur'da doğdu. İlk ve orta okulu Anamur'da, lise öğrenimini Mersin'de tamamladı. 1995 yılında Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesini bitirdi. Aynı yıl Nevşehir Ticaret Meslek Lisesine Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak atandı. Vatani görevini kısa dönem olarak Tekirdağ'da yaptı. 2003 yılında müdür yardımcısı olarak görevine devam etti. 2011 yılında rotasyon neticesinde Nevşehir İmam Hatip Lisesine müdür yardımcısı olarak atandı. 2012 Şubat ayından bu yana Nevşehir Lisesi müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Ahmet KOÇAK
Disiplin Kurulu Üyesi

.


İbrahim PALANCI
Disiplin Kurulu Üyesi

.


Hakan DOĞUŞ
Disiplin Kurulu Üyesi

.


Serkan ŞEN
Disiplin Kurulu Üyesi

1981 Nazilli doğumluyum. İlk ve Orta öğrenimimi Nazilli´de tamamladım.

2000 yılında Nazilli Anadolu Teknik Lisesi Elektronik Bölümü´nü 1.likle tamamladım. Aynı yıl Gazi Üniversitesi - Endüstriyel Sanatlar Eğitim Fakültesi - Endüstriyel Teknoloji Öğretmenliği Bölümünü kazandım. 2005 yılında bu bölümden mezun oldum. 

2003 yılında Antalya - Erkosan Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti´de Proje Tasarım ve Çizim Departmanında Endüstri Stajımı tamamladım. 

2005 yılı Haziran-Eylül (3,5 ay) döneminde Prof.Dr. Güçlü YAVUZCAN´ın "Continuing Technology Education as Work Based learning Through New MethodsICT" isimli Avrupa Birliği Projesi Kapsamında İspanya´nın Sevilya kentinde Genera Online isimli yazılım şirketinde Web Tasarımcı olarak staj yaptım.

2005 yılında Ankara merkezli Lider Doğalgaz Ltd.Şti.´nin Kırşehir şubesinde proje mühendisi olarak çalıştım.

2006 yılı Şubat Ayında Manisa Salihli İbrahim Akkayan İlköğretim Okuluna İş Teknik Öğretmeni olarak atandım. Aynı okulda 2,5 yıl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptım.

2007 yılında Selçuk Üniversitesi - Eğitim Bilimleri Enstitüsü - Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi Yüksek Lisans Bölümünü birincilikle kazandım. 2010 yılında bu bölümden mezun oldum.

2009 yılı Haziran ayında Zorunlu Hizmetimi tamamlamak üzere Nevşehir Acıgöl Tepeköy Ortaokuluna atandım. 

2011-2015 yılları arasında Nevşehir Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Ar-Ge sorumlusu ve MEBBİS Yöneticisi olarak görev yaptım.

23 Ocak 2015 tarihinden buyana Nevşehir Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulu Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktayım.

Halen Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Enerji Sistemleri Mühendisliği Öğrencisiyim.